• Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert
SİLVİU FUSSBALL SCHULENİN FENERBAHÇE KAMPI

SİLVİU FUSSBALL SCHULENİN FENERBAHÇE KAMPI

Mannheim - Ludwigshafen- Speyer faaliyet gösteren özel futbol okulu International Academy Of Football Silviu Fussball Schule Fenerbahçe Dereağızına kampa gidiyor...

04 Kasım 2014 - 03:54

Mannheim - Ludwigshafen- Speyer faaliyet gösteren özel futbol okulu International Academy Of Football Silviu Fussball Schule Fenerbahçe Dereağızına kampa gidiyor.
23.10.2014 günü Frankfurt Fenerbahçeliler Derneği Sportif ve kültürel faaliyetlerden sorumlu As Başkan Erol IŞIK ve Silviu Fussball Schulen in sahibi ve antrenörü basın açıklamasında bulundular.
Silviu`nun bu kampın gerçekleşmesinde Erol Işık Beye teşekkür ettiğini.güzel bir program olacağını ve Erol beyin  organizatörlügünde  kendi U13 ve U15 futbol takımının  Fenerbahçe ve Galatasaray  U13- U15 takımlarına karşı dostluk maçı yapacaklarını belirttiler.
Frankfurt Fenerbahçeliler Derneğinin Sportif ve Kültürel Faaliyetlerden Sorumlu Asbaşkanı Erol Işık`ında  güzel bir kamp programı olmasını dilediklerini kendilerini bu imkanı sağlayan FB dernekler Sorumlusu Murat Boyraz Beye , Fenerbahçe Altyapı Gençlik Geliştirme Koordinatörü  Müjdat Yetkinere ve İdari Sorumlusu Serdar Alkın Beye ayrıca teşekkür ettiğini.Yine kendilerini herzaman  destekleyen Soylu Groupa,Viva mediaya , Tamet Döner Pordiksiyon ,Süs Mannheime ve Rhein-Neckar Haber ekibine teşekkürlerini belirttiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor