• Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaş, Karlsruhe...

Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaş, Karlsruhe Başkonsolosu Arslan'a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Avrupa Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaş, yönetim kurulu üyesi Ahmet Işık, Metin Koç ve gazeteci yazar Ahmet Sunar, Karlsruhe Başkonsolosu Nevzat Arslan’ı ziyaret etti...

03 Şubat 2018 - 01:28 - Güncelleme: 05 Şubat 2018 - 02:33

Avrupa Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaş, yönetim kurulu üyesi Ahmet Işık, Metin Koç ve gazeteci yazar Ahmet Sunar, Karlsruhe Başkonsolosu Nevzat Arslan’ı ziyaret etti.

Nezake ziyaretinde Federasyon Başkanı Murat Alabaş, çalışmaları hakkında bilgi verdi. Alabaş çalışmalarda ağırlıklı olarak   eğitim ve sağlığa önem verdiklerini ifade ederek, ‘ Avrupa’da insanlarımız artık kalıcı. Bu ülkede iyi bir konuma sahip olmak için kaliteli bir mesleğe sahip olmak veya iyi bir üniversite okumak gerek. ‘dedi. Malatyalılar Federasyonun bu konuda üstüne düşen görevini yerini getirmek için elinden geleni yaptığını söyledi. 

Karlsruhe Başkonsolosu Nevzat Arslan, ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşların yanında olduğunu söyleyerek Avrupa Malatyalılar Federasyonu’na başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor