• Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert
MALATYALILAR AVRUPA’DA 2. OLAĞAN GENEL KONGRESİNİ YAPTI…

MALATYALILAR AVRUPA’DA 2. OLAĞAN GENEL KONGRESİNİ YAPTI…

Malatyalılar Almanya’da gövde gösterisi yaptı. Avrupa Malatyalılar Fedarasyonu 2.olağan genel kurulunu Almanyanın Darmstadt Kentinde yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi...

01 Mart 2017 - 12:59 - Güncelleme: 03 Mart 2017 - 15:27

Avrupa Malatyalılar Fedarasyonun 2.olağan genel kurulu 44 kurucu üyenin katılımı ile Almanyanın Darmstadt Kentinde yapıldı.
Malatya sevgisi dünyanın heryerinde sloganı ile gerçekleştirilen genel kurulda Avrupa Malatyalılar Fedarasyonu yeni yönetimi şu isimler ile belirlendi Genel Başkan Murat Alabaş olmak üzere Hidayet Yiğit,  Ekrem Aybek,  Ahmet Işık, Rahmi Kınay, Doğan Gülşen , Metin Koç, Ramazan Yıldırım, Salim İşçi,  Mehmet Doğan, Hasan Aydoğan, Ali Üçbağlar, Haydar Er.

MURAT ALABAŞ TEKRAR BAŞKAN SESİLDİ

Avrupa Malatyalılar Fedarasyonun 2.olağan genel kurulu sonrası tekrar başkanlığa seçilib güven tazeliyen Başkan Murat Alabaş yeni yönetimin hayırlara vesile olmasını temenni ederek bundan önece olduğu gibi bundan sonrada yeni seçilen yönetim ile Tüm dünyadaki Malatyalı hemşerilerimizi fedarasyon çatısı altında birlik ve beraberlik içinde kucaklamaya Malatya sevgisini örf ve adetlerimizi sosyal çalışmalar yaparak tanıtmaya devam etireceklerinin altını çizerek kongreye katılan tüm üyelere teşekür etti.

Alabaş: Avrupa Malatyalılar Fedarasyonunun hem türkiye hemde yurd dışında birçok şehir ve ülkede temsilciliklerinin olduğunun altını çizerek Fedarasyonlarının sadece hemşerilerine değil tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
BAŞKONSOLOS ARSLAN'DAN KT BANK MANNHEİM ŞUBESİNE ZİYARET
BAŞKONSOLOS ARSLAN'DAN KT BANK MANNHEİM ŞUBESİNE ZİYARET