• Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert
İLK NESİLDEN EMİNE ÖZCAN GÖZYAŞLARI ARASINDA UĞURLANDI

İLK NESİLDEN EMİNE ÖZCAN GÖZYAŞLARI ARASINDA UĞURLANDI

Ludwigshafen ve Mannheim bölgemizin sevilen siması Ercan Özcan'ın annesi Emine Özcan 81 yasında hayatını kaybetti. Merhumenin ceneze namazı Ludwigshafen Mevlana Camiinde yoğun bir kalabalık cemehat tarafından kılındı...

15 Şubat 2017 - 15:12

Ludwigshafen ve Mannheim bölgemizin sevilen siması Ercan Özcan'ın annesi Emine Özcan 81 yasında hayatını kaybetti. Merhumenin ceneze namazı Ludwigshafen Mevlana Camiinde yoğun bir kalabalık cemehat tarafından kılındı.
 
Merkezi Ludwigshafen'de bulunan UTG Türk Toplumu Platformu Birliği Rheinland-Pfalz ve Baden-Württemberg çatı derneğinin yönetim kurulu üyesi ve kurucu üyesi Ercan Özcan'ın annesi Emine Özcan (81) tedavi gördüğü Ludwigshafen Klinukum hastanesinde hayatını kaybetti.
 
Merhumenin ceneze namazı Ludwigshafen Mevlana Camiinde din görevlisi Osman Dinçer ve UTG Türk Toplumu Platformu Birliği Rheiland-Pfalz ve Baden-Württemberg birliği başkanı Mehmet Küçük tarafından kıldırıldı. Merhume Emine Özcanın cenazesi Türkiyede defnedilmek üzere memleketi Tekirdağın Çanakçı köyüne gözyaşları arasında ugulandı.
 
Ludwigshafen Mevlana Camiinde kılınan ve yoğun bir katılımın olduğu cenaze namazının ardından Merhume Emine Özcanın Oğulları Ercan ve Tevfik Özcanın yanısıra yakın akrabaları taziyeleri kabul etti.
Mannheim Haber Ailesi olarak merhumeye Allahtan rahmet geride kalan başta Ailesi olmak üzere, hısım akraba ve tüm sevenlerine başsağlıgı dileriz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor