• Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert
HERKES TARAFINDAN SEVİLEN KARAASLANA DESTEK YAĞIYOR...

HERKES TARAFINDAN SEVİLEN KARAASLANA DESTEK YAĞIYOR...

Heidelberg kentine bağlı olan Leimen kasabasının tanınan ve sevilen işadamı Şahin Karaaslan belediye başkanı adayı oldu...

12 Şubat 2016 - 11:39 - Güncelleme: 12 Şubat 2016 - 12:52

Heidelberg kentine bağlı olan Leimen kasabasının tanınan ve sevilen işadamı Şahin Karaaslan belediye başkanı adayı oldu. Yaklaşan belediye başkanı seçimlerine katılmak üzere Karaaslan, Yeşiller patisinin adayı olarak katılacak. Aday olduğu bölgede hayli türk nüfüsün de yaşadığı belirten Karaaslan, göçmenler oy hakkını kendisini desteklemek için kullanırsa seçimi kazanarak ilk göçmen belediye başkanı olacağını belirtti. Şansının yüksek olduğunu inanan Karaasaln, kendisine tek rakib olarak CDU’lu Hans D. Reinwald görüyor. Sahin Karaaslan, Leimen belediye meclisine ilk göçmen kökenli üyedir, kendisi tıp eğitimi almış doktor mesleğine sahiptir, 37 yaşında ve beş çocuk babasıdır.

KARAASLAN'NA İLK TEBRİK VE DESTEKLER GELMEYE BAŞLADI

Mannheimın yeni açılan lezzet duragı CORNER Restorant'da Türk mutfağının zengin ve eşiz tatları eşliğinde dostları ile bir araya gelen Heidelbergli işadamı Şahin Karaaslan'na ilk tebrik ve destek Avrupa Malatyalılar Fedarasyonu Başkanı Murat Alabaş, Almanyanın en yüksek trajlı Yerel Gazetesi Yeniposta ve Reinneckar Haber sorumlusu Gazeteçi Ahmet Sunar, MÜSİAD Yönetim kurulu üyesi Ömer Oral, Avrupa Malatyalılar Fedarasyonu yönetim kurulu üyesi Metin Koç olmak üzere ilk tebrik ve destekler geldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor