KILIÇ VE ETCİOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Mannheim Şehrimizin tanınmış simalarından Musa Kılıç kızı Niğmet Kılıcı Etcioğlu ailesinin oğulları Yahsin Etcioğlu ile muhteşem bir düğüntöreni ile evlendirdi...


KILIÇ VE ETCİOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Mannheim Şehrimizin tanınmış simalarından Musa Kılıç kızı Niğmet Kılıcı Etcioğlu ailesinin oğulları Yahsin Etcioğlu ile muhteşem bir düğüntöreni ile evlendirdi. 
Kılıç ve Etcioğlu ailelerinin sevenleri, Akrabaları, iş dünyası, Stk temsilcilei, dostları ve çok sayıda davetli bu mutlu günde bir araya geldiler. Reingold halede Mehmet Ali Şen organizasyonunda gerceklestirilen muhteşem Dügün törenine yoğun katılım dikatlerden kacmadı, Davetlilere sunulan leziz Yemek, Takı ve Pasta merasiminden sonra ekranların sevilen yüzü  Güngör Coşkun ve Kenan yılmazın Gurub Melodi eşliginde gece boyunca seslendirdikler parçalar ile davetliler biran bile pisti boş bırakmadı, misafirler mükenmel bir gece yaşadı.

YAŞGÜNLERİNDE DÜNYA EVİNE GİRDİLER 

Dügün töreninin en anlamlı anı genç çiftlerin aynı günde ve hayatlarındaki engüzel güne denk gelen doğum günleriydi. Onlarca davetlinin huzurunda tüm sevdikleriyle birlikte hem hayatlarını hemde doğum günü pastasını hep birlikte kesmeleri görülmeye degerdi. Genç çiftlrin bu anı Aileleri ve davetliler tarafından duygulu anlar yaşamasına sebeb oldu. Muhteşem  dügün töreninde Genç ciftler ve davetliler gecenin gec vakitlerinedek horon çekerek eylendiler. Dügün sonrası genç ciftlere Aileleri eşrafından hem dügün hemde  dogum günü hediyesi olarak hediye edilen Dubayi tatilini gecirmek üzere balayına cıkan ciftler davetlilere veda ederek mutlu bir evlilige adım attılar. Darısı tüm bekarların başına der Mannheim Haber ekibi olarak yeni çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.