MANNHEİM TÜRKSPOR’DAN YENİ BAŞKONSOLOSA ZİYARET

FC Türkspor Mannheim Yöneticileri Başkonsolos Cem Örnekol’lu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diliyerek tebrik ettiler...


MANNHEİM TÜRKSPOR’DAN YENİ BAŞKONSOLOSA ZİYARET

1 Ekim 2015'de Türkiye Cumhuriyeti Karlsruhe Başkonsolosuluğuna atanan Cem Örnekol’la ziyaretler devam ediyor. FC Türkspor Mannheim Yöneticileri Başkonsolos Cem Örnekol’lu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diliyerek tebrik ettiler.
 
Ziyarete FC Türkspor Mannheim Başkanı Lokman Karabulutoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri Sinan Sürer, Adnan Kahraman, Halil Acıkabak ve Ahmet Sunar katıldılar.
 
FC TÜRKSPOR SAHA POROJESİNİ TANITTI
Başkonsolos Cem Örnekol’a Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında FC Türkspor Mannheim Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri Kulüpleri için yeni yapılacak saha projesi hakında Başkonsolos Cem Örnekol’lu bilgilendirdiler. Yönetim futbol sahasının FC Türkspor Mannheim alt yapısının yenilenmesine yönelik çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek, Sahalarının sentetik çime dönüştürüleceğini ve bu sahalara modern tribün ve binalar yapılacağını söyledi.
 
BAŞKONSOLOS CEM ÖRNEKOL'DAN TAM DESTEK
Başkonsolos Cem Örnekol, yaptığı açıklamada, bölgemizde geleceğin sporcularını yetiştirebilmek, gençlik ve spor faaliyetlerini etkin bir şekilde yürütebilmek ve bölgenin spor alt yapısının dünya standartlarına ulaştırmak adına kendisinin tam destek olacagını belirterek, FC Türkspor Mannheim Başkan ve Yönetim kurulu üyelerinin kendisine yapmış oldukları nezaket ziyaretinden dolayı teşekür etti.
 
BAŞKONSOLOS CEM ÖRNEKOL'A FC TÜRKSPOR FORMASI
Başkonsolos Cem Örnekol'un yaptığı açıklamaların ardından FC Türkspor Mannheim Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri Başkonsolos Cem Örnekol için bastırdıkları Ana sponsor BAKTAT armalı takım formasını hediye ederek birlikte hatıra fotografı çektirdiler.