• Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Cumartesi Gecesi Heidelbergde Alışverişi keyfi yaşayın

Cumartesi Gecesi Heidelbergde Alışverişi keyfi yaşayın

4 Ekim Cumartesi, 'Heidelberglilerin Alışveriş Gecesi' (Heidelberger Einkaufs-Nacht) adıyla ilginç bir etkinliĝe tanıklık edeceĝiz. Almanya'da çoĝunlukla akşam saat 20:00'den sonra ve pazar günleri, açık bir alışveriş maĝazası bulmak imkansızdır...

03 Ekim 2014 - 10:14 - Güncelleme: 03 Ekim 2014 - 13:21

4 Ekim Cumartesi, 'Heidelberglilerin Alışveriş Gecesi' (Heidelberger Einkaufs-Nacht) adıyla ilginç bir etkinliĝe tanıklık edeceĝiz. Almanya'da çoĝunlukla akşam saat 20:00'den sonra ve pazar günleri,  açık bir alışveriş maĝazası bulmak imkansızdır.

Türkiye'deki arefe ve bayram günleri gibi, gece geç saatlere kadar gezilen maĝazaları ve pazar yerlerini anımsatacak bir deneyim yaşamak isterseniz, Hauptstraße ve yan sokaklarına kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz. Heidelbergliler, gece saat 23:00'e dek, sezon sonu ve çeşitli indirimlerin, müşteriler için kazandıran oyunların ve yiyecek ikramlarının olduĝu dükkânlardan geç saatlere kadar alışveriş yapabilecekler.

Şehir pazarlama derneĝi “Pro Heidelberg”in organize ettiĝi etkinlik boyunca, Hauptstraße ve yan sokakları arasında caddedeki maĝazaların sokak defilesi, farklı müzik türlerinde konserler ve çocuklar için oyunlar gibi sokak standlarını da ilgi çekici hâle getirecek, eĝlenceli aktiviteler bulmak mümkün.

Ayrıca Universitätsplatz'da “Radkultur”un sezon kapanışı etkinliĝi kapsamında, film gösterimleri ve açık arttırma usûlüyle bisiklet satışları da bu uzun gecede yer alacak. Yine aynı meydanda, kampanya olarak bisikletlerinizi ücretsiz bakımdan geçirebileceĝiniz standlar mevcut olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Türk esnaflar futbol turnuvasında karşılaştı
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor