• Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert
BAŞKONSOLOS ARSLAN’DAN KT BANK MANNHEİM ŞUBESİNE ZİYARET

BAŞKONSOLOS ARSLAN'DAN KT BANK MANNHEİM ŞUBESİNE ZİYARET

Başkonsolos Arslan, son olarak göreve başlaması dolayısıyla kendisini ziyaret eden KT Bank Mannheim Şube Müdürü Nail Akyün’e iade-i ziyarette bulundu...

08 Mart 2018 - 13:41 - Güncelleme: 08 Mart 2018 - 14:31

Cem Örnekol'un görev süresinin bitmesi ile Karlsruhe Başkonsolosluğu'na atanan Nevzat Arslan, Türk işletmelerine yönelik nezaket ziyaretlerini sürdürüyor. Başkonsolos Arslan, son olarak göreve başlaması dolayısıyla kendisini ziyaret eden KT Bank Mannheim Şube Müdürü Nail Akyün’e iade-i ziyarette bulundu.

Başkonsolos Arslan’ın ziyaretinden büyük bir memmuniyet duyduklarını ifade eden Nail Akyün, “Sayın Başkonsolosumuz Nevzat Arslan Beyefendi’ye bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyoruz. Almanya’da İslami bankacılık hizmetleri veren KT Bank olarak kendilerini faaliyetlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirdik” dedi.

Avrupada faaliyet gösteren Türk kökenli kurum ve kuruluşların artmasının ve köklü yatırımlar yapmasının sevindirici olduğunu dile getiren Başkonsolos Nevzat Arslan, KT Bank Mannheim şube müdürü Akyün’e görevinde başarılar dileyerek çalışanlarla bir süre sohbet ettikten sonra şubeden ayrıldı.

 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
DİTİB, 2018 yılının ilk istişare toplantısını yaptı
DİTİB, 2018 yılının ilk istişare toplantısını yaptı