• Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert Advert
ALABAŞ MANNHEİM TÜRKSPOR KULÜBÜNÜ ZİYARET ETTİ

ALABAŞ MANNHEİM TÜRKSPOR KULÜBÜNÜ ZİYARET ETTİ

Avrupa Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaş Mannheim'ın en köklü spor kulübü Mannheim Türkspor kulübü ve oyuncularını yeni yapılan spor tesisilerinde ziyaret etti...

06 Nisan 2017 - 17:47

Avrupa Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaş Mannheim'ın en köklü spor kulübü Mannheim Türkspor kulübü ve oyuncularını yeni yapılan spor tesisilerinde ziyaret etti.

Mannheim Bölgesi Kreisliga'daki temsilcimiz Mannheim Türkspor kulübü Derneği’nin, yeni tesisilerini ziyaret eden Avrupa Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaş dernek yönetimi ve üyelerini yeni tesisilerinde ziyarette bulundu. Mannheim Carl-Benz-Stadion yanı Parkı içerisinde bulunan dernek binası ve spor tesisilerinde dernek yöneticilri ve sporcularla bir araya gelen Murat Alabaş Ziyaret sırasında Mannheim Türkspor kulübü Derneği’nin temsilcisi olan spor takımına ve yöneticilerine başarılar diledi. Avrupa Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaş; “Mannheimlı Türkleri Mannheim Bölgesi Kreisliga'da temsil eden Mannheim Türkspor kulübünü takımını kutluyor, sezondaki mücadelelerinde başarılar diliyorum. takımımıza moral vermek amacı ile ziyarette bulundum. Fedarasyon olarak, herzaman destekcileriyiz. kısıtlı imkanlara ragmen bizleri burada centilmence temsil eden Mannheim Türkspor kulübü takımına sahip çıkılmasını istiyoruz. Hayırsever işadamlarımızın, Esnafımızın ve sporsever vatandaşlarımızın katkıda bulunmalarını bekliyoruz dedi. Mannheim Türkspor kulübü Derneği’yönetim kurulu üyesi Sinan Sürer, Adnan Kahraman ve diyer yöneticiler Avrupa Malatyalılar Federasyonu Başkanı Murat Alabaşın derneklerini ziyaret etmelerinden memnun olduğunu belirterek Alabaşa bu ziyaretinden dolayı teşekür etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
Çocuklar dini bilgiler dersinde ebru sanatı öğreniyor
DİTİB, 2018 yılının ilk istişare toplantısını yaptı
DİTİB, 2018 yılının ilk istişare toplantısını yaptı